Akademia Dźwięku

1_maleAkademia Dźwięku to projekt, którego misją jest kształtowanie nowoczesnej edukacji muzycznej. Znosimy bariery w dostępie do wiedzy oraz nauki na najwyższym poziomie. W innowacyjny i wszechstronny sposób uczymy wykorzystywania technologii w tworzeniu muzyki i pracy z dźwiękiem. Wspieramy początkujących muzyków, przekazując im wiedzę z zakresu promocji i prawa autorskiego.

4_maleAkademia Dźwięku to warsztaty, wykłady, pokazy, eksperymentalne spotkania muzyczne. To również rozmaite materiały edukacyjne: poradniki filmowe, artykuły, podcasty radiowe, wywiady ze znanymi producentami muzycznymi. Dzięki wsparciu partnerów organizujemy wydarzenia specjalne, takie jak np. warsztaty z popularnymi artystami urban music. Nasze zajęcia prowadzili dotychczas m.in.: Noon, DJ Eprom, Święty, Paradox czy Jacek Sienkiewicz.

Akademia Dźwięku ma już 5 lat. Od jesieni 2011 r. współpracujemy na stałe z Bemowskim Centrum Kultury, gdzie znajdują się nasze pracownie warsztatowe. Organizujemy tam zajęcia praktyczne poświęcone różnym aspektom tworzenia muzyki z wykorzystaniem technologii cyfrowej.

Poznaj Akademię Dźwięku: